‼️Spojme sa pre Moniku a pomôžme jej v jej neľahkej situácii! ‼️ #SpoluPreVolejbal

‼️Spojme sa pre Moniku a pomôžme jej v jej neľahkej situácii! ‼️
#SpoluPreVolejbal

Keď život dáva najtvrdšie smeče

Moniku Šimkovú som spoznal v našej premiérovej sezóne v ženskej extralige. Spoznal som v nej milé, usmievavé dievča, ktoré bolo výrazným prínosom na palubovke, ale taktiež kedykoľvek bolo treba, rada v klube pomohla. Po skončení sezóny sa vydala za svojim snom – študovať a hrať volejbal v USA. Pre úspešnú študentku Univerzity v Buffale a hráčku volejbalovej Divízie 1 sa však v lete život radikálne zmenil. Začiatkom augusta bola hospitalizovaná v nemocnici následkom agresívnej bakteriálnej infekcie. Jej stav sa prudko zhoršoval, infekcia napádala celý organizmus čoho dôsledkom bolo zlyhávanie viacerých orgánov. V snahe zachrániť Monike život bola, bohužiaľ, nutná amputácia oboch nôh. Vďaka skvelej starostlivosti lekárskeho personálu, ale aj vďaka podpore rodiny, známych a kamarátov sa Monikin stav po malých krôčkoch zlepšuje. Stále má pred sebou dlhú a náročnú cestu, ale ako Moniku poznám, je to športovkyňa s bojovným srdcom a pred žiadnou výzvou necúvne.

Aj v čase, keď už študovala a hrala v USA nezabudla na Hit Trnava a keď bola na Slovensku, vždy som bol rád, keď sme sa stretli. Ani my na teba nezabúdame, Monika.

Všetci naši priaznivci, podporovatelia, kamaráti. Budem rád, ak spolu podporíme fond na Monikinu rehabilitáciu a pomoc v liečbe. Kúpou trička s logom “HIT4MON” prispejete na dobrú vec a získate okrem dobrého pocitu aj spomienkové tričko. Tak ako vo volejbale, aj v živote je dôležité mať okolo seba tých správnych spoluhráčov. Poďme pomôcť Monike a tento dôležitý zápas spolu vyhrať.

Tričká si môžete osobne kúpiť na extraligovom zápase v sobotu 20. 11. 2021 v Mestskej športovej hale v Trnave alebo objednať na e-mailovej adrese hit4mon@gmail.com.

Miloslav Duchoň
predseda Hit Trnava

(Cena trička 15 €/ks. V prípade zasielania poštou plus poštovné) Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská volejbalová federácia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *