❗️ POKRAČUJME V NASTÚPENOM TRENDE ❗️ ⚠️ Uplynulú nedeľu sa zaočkovalo v popradskom obchodnom centre MAX o 3️⃣0️⃣0️⃣ % viac ľ…

❗️ POKRAČUJME V NASTÚPENOM TRENDE ❗️

⚠️ Uplynulú nedeľu sa zaočkovalo v popradskom obchodnom centre MAX o 3️⃣0️⃣0️⃣ % viac ľudí ako počas predchádzajúcich víkendov.

💉 Popradčania aktívne zareagovali na všetky priaznivé okolnosti – podanie jednorazovej vakcíny bez elektronickej registrácie vopred, priaznivé počasie, miesto, ktoré je pre všetkých prístupné vrátane možnosti zaparkovania. Predovšetkým sa však rozhodli ochrániť svoje zdravie.

🏥 Preplnená nemocnica, vyčerpaný zdravotnícky personál, ale aj dramatické pribúdanie chorých i mŕtvych v uplynulých dňoch spôsobili zvýšený záujem o očkovanie.

⭕️ Preto aj túto nedeľu ➡️14.11.2021 od 10:00 do 17:00 hod. je možnosť zaočkovať sa 💉 vakcínou Janssen bez predchádzajúcej registrácie v 📍Obchodnom centre MAX v Poprade.

✅ Táto informácia je určená každému, kto sa pre očkovanie rozhodol práve v týchto dňoch a hľadá čo najjednoduchšie a najrýchlejšie riešenie. Nie je to pôda na polemiky s odporcami očkovania. Rešpektujeme každého slobodnú voľbu.

🙏🏻 Ďakujeme však všetkým, ktorí chránia seba i svoje okolie.

Autor správy, foto a správu publikoval Poprad – oficiálna stránka mesta on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *