❗️MIMORIADNA SPRÁVA❗️ MIKULÁŠ TENTO ROK V PENTAGONE CHODIŤ NEBUDE🎅🤷‍♂️ 👉Policajti kriminálnej polície v druhom bratislavskom ok…

❗️MIMORIADNA SPRÁVA❗️
MIKULÁŠ TENTO ROK V PENTAGONE CHODIŤ NEBUDE🎅🤷‍♂️

👉Policajti kriminálnej polície v druhom bratislavskom okrese aj naďalej intenzívne bojujú proti dílerov drog a drogovej trestnej činnosti v obytnom dome na Stavbárskej ulici – verejnosti viac známom pod názvom PENTAGON.
👉Svedčí o tom ďalší zadržaný díler, ktorý skončil v rukách polície v utorok (09.11.2021). Toho zadržali policajti priamo vo vnútorných priestoroch PENTAGONU, pričom policajtom následne dobrovoľne vydal po predošlom poučení umelohmotný sáčok s tlakovým uzáverom. Ten obsahoval 16 ks papierových skladačiek a hliníkový vrchnák s obsahom hnedého prášku. V oboch prípadoch sa zadržaný muž vyjadril, že sa jedná o drogu heroín, ktorý predával koncovým užívateľom drog.
👉Podľa predbežného vyjadrenia kriminalisticko-expertízneho ústavu ide o 21 jednorazových dávok drogy heroín, pričom heroín je zaradený v zmysle zákona Národnej rady Slovenskej republiky o omamných a psychotropných látkach do I. skupiny omamných látok.
👉Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vzniesol obvinenie 39-ročnému Mikulášovi R. z Bratislavy zo spáchania zločinu neoprávnenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému v zmysle zákona až na desať rokov.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *