🅿️ Ako funguje bonusová karta PAAS?

🅿️ Ako funguje bonusová karta PAAS?

Ak máte trvalý pobyt kdekoľvek v Bratislave a preukážete vzťah k vozidlu, máte možnosť získať aj bonusovú parkovaciu kartu, ktorá vám na konkrétne vozidlo umožní zaparkovať v spoplatnenej zóne na 120 minút denne. Ak v ten deň budete parkovať dlhšie, zaplatíte len za čas nad prvých 120 minút. Virtuálnu bonusovú kartu si môžete zakúpiť na 👉 https://paas.sk/som-rezident.

120 minút denne po celý rok tak budete môcť parkovať vo všetkých spoplatnených zónach za 10 EUR ročne.

Ako použijete svoju bonusovú karta v praxi?
1️⃣ Stiahnete si jednu z mobilných aplikácií dostupných na https://paas.sk/platba Aktuálne sú pre PAAS dostupné appky bmove, hopin a mpla.
2️⃣ V aplikácii pri kúpe parkovacieho lístka zadáte EČV, na ktoré máte zakúpenú bonusovú kartu.
3️⃣ Na začiatku parkovania je potrebné zvoliť si predpokladaný čas parkovania a na tento čas si zakúpiť parkovací lístok, ktorý (ak sa zmestí do 2 hodín) sa automaticky odráta z bezplatných bonusových hodín. Vždy si však musíte zakúpiť parkovací lístok za 0 €, aby sa vaše EČV zaevidovalo v systéme a bolo pri kontrole vyhodnotené ako parkujúce s platným parkovacím lístkom.
4️⃣ Hotovo! Čas z bonusových 2 hodín sa odčítava po minútach. Nevyčerpané bonusové minúty sa neprenášajú do ďalších dní. Po vyčerpaní zľavy v danom dni (120 minút so 100% zľavou) sa za parkovanie už platí štandardne, podľa tarify v danej časti zóny.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *