🅿️ Ako zaparkujú v regulovaných zónach vaše návštevy? V rámci systému PAAS máte ako rezidenti v regulovaných zónach nárok na b…

🅿️ Ako zaparkujú v regulovaných zónach vaše návštevy?

V rámci systému PAAS máte ako rezidenti v regulovaných zónach nárok na bezplatnú návštevnícku parkovaciu kartu s voľnými hodinami, ktoré môžete poskytnúť na parkovanie svojim návštevám.

1️⃣ Najprv si bezplatnú návštevnícku kartu vybavte. Najjednoduchšie si ju vybavíte online na 👉 www.paas.sk, no, samozrejme, môžete využiť aj klientské centrá.
2️⃣ Aby ste svoju návštevnícku kartu mohli využívať, najprv si ju musíte pridať do svojho profilu v aplikácii (aktuálne dostupné aplikácie nájdete na www.paas.sk/platba). Návod na pridanie návštevníckej karty do prvých 3 mobilných aplikácií nájdete vo videu a tiež na: https://paas.sk/casto-kladene-otazky/#navstevnicka

⏳Ak máte rezidentskú kartu, môžete bezplatne získať návštevnícku kartu so 100 voľnými hodinami na rok pre vaše návštevy.
⏳V prípade, že máte trvalý pobyt v regulovanej zóne, ale na váš byt nie je vydaná rezidentská karta (napríklad auto parkujete vo vlastnej garáži, alebo nemáte auto), môžete získať bezplatnú návštevnícku kartu so 150 voľnými hodinami pre vaše návštevy na rok.
⏳500 hodín ročne získate, v prípade, že žiadateľ je osoba s ťažkým zdravotným postihnutím, ktorej je poskytovaná osobná asistencia.
ℹ️Na 1 byt je možné vydať 1 návštevnícku kartu.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *