­čĆÉ­čĄę N├ü┼á KLUB BUDE ORGANIZ├üTOROM MAJSTROVSTVIEV SLOVENSKA V PL├ü┼ŻOVOM VOLEJBALE V KATEG├ôRII U20

­čĆÉ­čĄę N├ü┼á KLUB BUDE ORGANIZ├üTOROM MAJSTROVSTVIEV SLOVENSKA V PL├ü┼ŻOVOM VOLEJBALE V KATEG├ôRII U20. NENECHAJTE SI TO UJS┼Ą ─îAKAJ├Ü N├üS 4 DNI NABIT├ë BEACHVOLEJBALOM. PAR├üDA. ­čĄę­čĆÉ

­čĹë VK Nov├ę Mesto nad V├íhom V├ís poz├Żva na poriadnu d├ívku pl├í┼żov├ęho volejbalu. N├í┼í klub bude organiz├ítorom kvalifika─Źn├ęho turnaja majstrovstiev Slovenska v kateg├│rii U18 a n├ísledne fin├ílov├ęho turnaja majstrovstiev Slovenska v kateg├│rii do 20 rokov.

­čĹë V┼íetko od┼ítartuje vo ┼ítvrtok 18-teho j├║la na pl├í┼żov├Żch ihrisk├ích na Zelenej vode a v are├íli Klimatech z├ípasmi kvalifik├ície majstrovstiev Slovenska v kateg├│rii do 18 rokov. Vyvrcholenie tohto turnaja je na programe v piatok 19-teho j├║la na Zelenej vode Pl├í┼ż Koliba, kde spozn├íme medailistov a v├ş┼ąazov.

­čĹë U┼ż o de┼ł nesk├┤r v sobotu 20-teho j├║la od┼ítartuje op├Ą┼ą na Zelenej vode a v are├íli Klimatech fin├ílov├Ż turnaj Majstrovstiev Slovenska v kateg├│rii do 20 rokov. V akcii sa predstav├ş po─Źas ├║vodn├ęho d┼ła majstrovstiev Slovenska 16 najlep┼í├şch ┼żensk├Żch a mu┼żsk├Żch p├írov z cel├ęho Slovenska. Nov├Żch majstrov Slovenska spozn├íme v nede─żu 21-v├ęho j├║la na Zelenej vode kde bud├║ prebieha┼ą z├ívere─Źn├ę z├ípasy majstrovstiev Slovenska.

­čĹë V akcii bude po─Źas oboch turnajov i viacero na┼íich odchovancov tak si to nenechajte ujs┼ą a pr├ş─Ćte ich podpori┼ą v ceste za medailami. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete takisto i na DJ-a a sp├şkra a hlavne na nezabudnute─żn├║ beachvolejbalov├║ atmosf├ęru. Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Slovensk├í volejbalov├í feder├ícia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *