👮‍♂️Bratislava pripravuje novú stanicu Mestskej polície vo vrakunskom Pentagone Podnikáme kroky k získaniu nebytového priestoru…

👮‍♂️Bratislava pripravuje novú stanicu Mestskej polície vo vrakunskom Pentagone

Podnikáme kroky k získaniu nebytového priestoru domu na Stavbárskej ulici v takzvanom Pentagone. Priestory využijeme na zriadenie vysunutého pracoviska Mestskej polície s plným vybavením a kamerovým systémom. Príslušníčky a príslušníci mestskej polície tak budú bližšie pre potreby ľuďom a zásadne tak skrátia reakčnú dobu hliadok na podnety z danej lokality.

Dnes o tom informovali: námestníčka primátora Lenka Antalová Plavuchová, náčelník Mestskej polície Bratislava Miroslav Antal, nočný primátor Martin Kralovič, starosta Vrakune Martin Kuruc a mestský poslanec za Podunajské Biskupice Roman Lamoš.

ℹ️ Mestská polícia v tejto lokalite pôsobí už dlhšie, vďaka novému pracovisku bude môcť svoje aktivity zintenzívniť. Aktuálne v oblasti hliadkuje minimálne šesťkrát denne, pričom sa striedajú príslušníci z veliteľstva v Ružinove a členovia Útvaru zásahovej jednotky a kynológie, ktorí sú školení na to, ako pracovať v rizikových oblastiach.

Robíme ďalší krok k tomu, aby sa v tejto lokalite cítili obyvateľky a obyvatelia bezpečnejšie a zároveň od mesta dostali potrebné informácie a pomoc pri riešení neraz zložitých životných situácií.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *