­čąç­čĹęÔÇŹ­čĆź NAJLEP┼áOU ┼áKOLOU NA SLOVENSKU SA STALA Z├üKLADN├ü ┼áKOLA STANI─îN├ü V KO┼áICIACH Aj napriek tomu, ┼że po─Źas roku 2021 bolo vyu─Źov…

­čąç­čĹęÔÇŹ­čĆź NAJLEP┼áOU ┼áKOLOU NA SLOVENSKU SA STALA Z├üKLADN├ü ┼áKOLA STANI─îN├ü V KO┼áICIACH

Aj napriek tomu, ┼że po─Źas roku 2021 bolo vyu─Źovanie na─Ćalej obmedzen├ę a neuskuto─Źnili sa celoplo┼ín├ę merania, In┼ítit├║tu pre ekonomick├ę a soci├ílne reformy sa podarilo zozbiera┼ą dostatok nov├Żch ├║dajov o v├Żsledkoch ┼żiakov.

Na ved├║cu poz├şciu sa medzi z├íkladn├Żmi ┼íkolami na celoslovenskej ├║rovni dostala ­čąç Z├íkladn├í ┼íkola Stani─Źn├í 13 Ko┼íice, navy┼íe najlep┼íiu trojicu dop─║┼ła ­čąë Z┼á Park Angelinum, ktor├í si po predch├ídzaj├║cej aktualiz├ícii polep┼íila a┼ż o 7 miest a skon─Źila ako tretia najlep┼íia z├íkladn├í ┼íkola na Slovensku. V pr├şpade gymn├ízi├ş sa do ved├║cej trojice aj tento rok dostalo ­čął Gymn├ízium Po┼ítov├í 9, ktor├ę z├şskalo titul druh├ę najlep┼íie gymn├ízium na Slovensku.

Pedag├│gom a ┼ítudentom srde─Źne gratulujeme. ­čĹĆ M├íme ve─żk├║ rados┼ą, ┼że sa ko┼íick├ę ┼íkoly m├┤┼żu p├Ż┼íi┼ą titulom „najlep┼í├ş“. D├┤kazom toho je, ┼że vzdelanie v na┼íom meste je na vysokej ├║rovni.

­čĹë Kompletn├ę rebr├ş─Źky a v├Żsledky ostatn├Żch ┼ík├┤l si m├┤┼żete pozrie┼ą tu: https://skoly.ineko.sk

Foto: Z┼á Stani─Źn├í

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Ko┼íice – Mesto Ko┼íice on Facebook Zdroj Read More

Nap├ş┼íte n├ím v pr├şpade preklepu alebo chyby v ─Źl├ínku. ─Äakujeme

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *