1. miesto : Margita Hüberová- Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2021

🇪🇺Poznáme víťazov súťaže Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2021

Už po deviaty raz mohli študenti cez videospoty ukázať svoj talent v súťaži „Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2021″. Ich úlohou bolo originálnym pohľadom aj spracovaním ukázať, ako eurofondy pomohli regiónu, v ktorom žijú.

Súťaž pre študentov stredných a vysokých škôl vyhlásil Úrad vlády SR na Deň Európy v máji tohto roku. Študenti v prihlásených prácach ukázali, čo všetko sa podarilo za eurofondy v ich okolí zmeniť: centrá miest, cyklochodníky, kultúrne domy, čističky odpadových vôd či záchytné parkoviská. Videospoty hodnotila odborná komisia, hlavnými kritériami boli uchopenie témy, tvorivosť, originalita, spracovanie a inovatívnosť.

🎥Tohtoročnými víťazmi sa stali:


🥇1. miesto: Margita Hüberová z Gymnázia Viliama Paulinyho-Tótha v Martine: Eurofondy v Turci
🥈2. miesto: Romana Kordíková z Fakulty prírodných vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici: Ako pomohli eurofondy mestu Tisovec
🥉3. miesto: Petra Borošová z Fakulty prírodných vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici: Ako pomohli eurofondy mestu Zvolen

Cenu verejnosti získal spot rovnako spot Petry Borošovej z Fakulty prírodných vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici: Ako pomohli eurofondy mestu Zvolen.

Víťazné spoty môžete vidieť na:

Eurofondy v Turci Autor správy, foto a správu publikoval Úrad vlády Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *