4️⃣ V 1️⃣ TIBOROVI JEHO PLÁN NEVYŠIEL PODĽA PREDSTÁV 👉 Policajná hliadka spozorovala včera (12.01.2022) krátko po 03.00 h na …

4️⃣ V 1️⃣
TIBOROVI JEHO PLÁN NEVYŠIEL PODĽA PREDSTÁV

👉 Policajná hliadka spozorovala včera (12.01.2022) krátko po 03.00 h na ceste 1082 v smere na Chorvátsky Grob – Čierna Voda vozidlo Citroen Jumper. Hliadka chcela vozidlo zastaviť, avšak vodič náhle zrýchlil a snažil sa hliadke uniknúť. Policajtom sa podarilo vozidlo zastaviť na Malokarpatskej vínnej ceste v blízkosti Chorvátskeho Grobu a vodiča následne podrobili kontrole. Pri nej bola vodičovi nameraná hodnota 0,25 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 0,52 promile. V nákladnom priestore vozidla policajti našli stavebný materiál, konkrétne celkovo 24 ks izolačných lepniek v rolkách. Celková hodnota odcudzeného stavebného materiálu bola 475 ,-€. Následným preverovaním bolo zistené, že stavebný materiál bol odcudzený krátko pred zastavením vozidla z jednej zo stavieb v seneckom okrese.
👉 Vodič policajtom pri kontrole síce uviedol totožnosť, avšak následným preverovaním v priestoroch policajného oddelenia sa zistilo, že sa vydával za svojho brata! Policajti zistili že vodič má zo strany okresného súdu uložené závažné opatrenie, a to zákaz činnosti viesť motorové vozidlá akéhokoľvek druhu. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci vzniesol obvinenie z trestných činov krádeže a marenia výkonu úradného rozhodnutia 24-ročnému Tiborovi Š. z okresu Dunajská Streda.
Po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. super rýchlom konaní.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *