AK STE SVEDKOM TRESTNÉHO ČINU – VOLAJTE NA 158☎️ SOCIÁLNE SIETE PÁCHATEĽA NEZADRŽIA❗ ✅V priebehu tohto týždňa doposiaľ neznámy …

AK STE SVEDKOM TRESTNÉHO ČINU – VOLAJTE NA 158☎️
SOCIÁLNE SIETE PÁCHATEĽA NEZADRŽIA❗

✅V priebehu tohto týždňa doposiaľ neznámy páchateľ poškodil na viacerých miestach verejný majetok v obci Rovinka.
✅Policajti sa však o tomto protiprávnom konaní nedozvedeli priamo od občanov, ktorí páchateľov videli priamo pri skutku. Tí totiž oznámenie o tom, že k takémuto konaniu dochádza, namiesto oznámenia na bezplatnom čísle polície 158 – napísali vo forme statusu v komunitnej skupine na sociálnej sieti. Polícia sa informáciu o tomto konaní dozvedela nasledujúci deň, na základe novinárskej otázky.
✅V súvislosti s týmto konaním opäť apelujeme na verejnosť – v prípade ak ste svedkom, máte podozrenie alebo máte vedomosť o páchaní trestnej činnosti, uprednostnite pred písaním statusov na sociálne siete bezplatné číslo polície 158. Včasné prijatie informácie o páchaní trestného činu zvyšuje pravdepodobnosť zadržania jeho páchateľa / páchateľov, ako v prípade keď takúto informáciu obdržíme s časovým odstupom! Informovanie o takýchto prípadoch na sociálnych sieťach totiž páchateľov trestných činov nezadrží, a ani trestnú činnosť neobjasní!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *