Aký bude november v Bratislave? Prečítajte si 10. číslo mestského informačného magazínu in.ba 👉Bratislava stratila veľa zo svo…

Aký bude november v Bratislave? Prečítajte si 10. číslo mestského informačného magazínu in.ba

👉Bratislava stratila veľa zo svojej historickej tváre, súčasnosť ju však môže stále premyslene dotvárať. Mesto vytvorilo novú Bratislavskú dlažbu s unikátnym tvarom, farebnosťou a dizajnovými prvkami, ktoré odkazujú na jej históriu, architektúru a významné bratislavské osobnosti. Viac sa dozviete v rozhovore s jej tvorcami. Priblížime vám aj novú pozorovateľňu zvierat Vydricu a ďalšie mestské témy.
👉K novembrovej Bratislave už desaťročia patrí Mesiac fotografie. Spoznáme tak trochu expanznú či veselú minulosť 60-tych rokov Bratislavy prostredníctvom významných autorov.
👉Festival slobody nám už niekoľko rokov pripomína november 1989. Nenechajme si ujsť výnimočné kinematografické snímky, rozhlasové či pódiové diskusie a spoločne rozmýšľajme o dodnes krehkom pojme – sloboda.
👉Do kultúrneho portfólia novembrového mesta sme tiež zaradili originálnu spomienku na slovenského velikána a pri príležitosti 100. výročia úmrtia P. O. Hviezdoslava uvedie DPOH trojdňový festival Hommage à Hvie100slav. Dozviete sa aj o tom, čo prinesie Týždeň slovenského filmu a akú má kondíciu naša kinematografia.

Viac sa už dočítate pri samotnom listovaní: https://bit.ly/inba10 alebo na www.inba.sk

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *