Brať plat a nepracovať nie je božskou výsadou poslancov ✍️ Píše Veronika Remišová Dnes začína riadna schôdza Národnej rady, kd…

Brať plat a nepracovať nie je božskou výsadou poslancov

✍️ Píše Veronika Remišová

Dnes začína riadna schôdza Národnej rady, kde sú mnohé opatrenia a zákony, ktoré reálne pomáhajú zlepšovať život ľuďom v ťažkých časoch. Médiámi sa však šíri téza, že kráľovskou výsadou opozičných poslancov je robiť “obštrukcie”, to znamená vykázať sa v hlasovacom zariadení ako neprítomný, aby sa napríklad neotvorila schôdza a podobne. Zároveň už niektorí opoziční poslanci odkázali, že to takto robiť budú.

Poslanci Národnej rady majú kráľovský plat a skladali sľub, že budú pracovať len a len v záujme občanov Slovenskej republiky. Akým záujmom slovenských občanov je, že sa nebudú prijímať zákony na pomoc ľuďom, len preto, že sa niektorí poslanci rozhodli politikárčiť a robiť “obštrukcie, čiže nepracovať?

Áno, je tu menšinová vláda, ale menšinovú vládu má aj francúzsky prezident Macron, kde to riadne funguje a prijímajú sa zákony.

Páni poslanci, zobuďte sa! Za našimi hranicami zúri vojna, je tu globálna inflácia, s ktorou sa trápia všetky vyspelé krajiny sveta, čaká nás celoeurópska energetická kríza aká tu nebola od vzniku Európskej únie a vy idete robiť “obštrukcie”!

Dnes nežijeme normálne časy, kedy poslanci môžu brať plat a nepracovať. Dnes žijeme časy, kedy všetci politici musia spojiť sily a pomáhať ľuďom prežiť túto krízu. To je zodpovedná koaličná aj opozičná politika.

Autor správy, foto a správu publikoval Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.