ČAS ODPOČINKU SI SPRÍJEMNIL PITÍM PIVA 🍻 TERAZ ČAKÁ NA SÚD ➡ V nedeľu (28.05.2023) v neskorých večerných hodinách hliadka od…

ČAS ODPOČINKU SI SPRÍJEMNIL PITÍM PIVA 🍻
TERAZ ČAKÁ NA SÚD

➡ V nedeľu (28.05.2023) v neskorých večerných hodinách hliadka oddelenia mýtnej polície Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave zastavila na diaľničnom hraničnom priechode Čunovo – Rajka 54-ročného vodiča nákladného vozidla zn. Scania, v ktorom prepravoval vysokozdvižné vozíky a oleje. Počas komunikácie s policajtmi vodič javil známky požitia alkoholických nápojov. Keď sa ho policajti spýtali či požil pred jazdou alkoholické nápoje, tak sa priznal, že ,,v čase odpočinku si doprial dve pivá“. Výsledok dychovej skúšky bol však značne vyšší, ako po konzumácii dvoch pív. Nameraná hodnota dychovej skúšky bola 0,52 mg/l . Vodič sa týmto stal podozrivým z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a bol eskortovaný na policajné oddelenie.

➡ Dnes ráno vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V začal trestné stíhanie a súčasne vzniesol obvinenie 54-ročnému vodičovi z Macedónska. Aktuálne je umiestnený v cele policajného zaistenia, kde čaká na súdne pojednávanie.

☝ Opäť Vám pripomíname, že jazdou pod vplyvom alkoholu zbytočne riskujete a ohrozujete ňou nielen seba, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. Nebezpečnou jazdou môžete spôsobiť aj majetkové škody, ku ktorým by nemuselo vôbec dôjsť. Preto ešte raz – v žiadnom prípade nejazdite pod vplyvom alkoholu!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *