Čierny deň pre suverenitu Slovenska.⚫️Vpíše sa veľkými písmenami do histórie Slovenska ako zrada 👎🏻Slovenská národná strana vyj…

Čierny deň pre suverenitu Slovenska.⚫️Vpíše sa veľkými písmenami do histórie Slovenska ako zrada

👎🏻Slovenská národná strana vyjadruje veľké sklamanie zo schválenia zmluvy so Spojenými štátmi americkými na rokovaní vlády. Zmluva so Spojenými štátmi americkými je takmer identická, o ktorej začali rokovať minister Lajčák a štátny tajomník Korčok.

Slovenská národná strana ju v minulosti zastavila a jasne deklarovala, že táto zmluva je predprípravou prítomnosti cudzích ozbrojených síl na území Slovenskej republiky. Je veľká škoda, že táto vláda na čele s Eduardom Hegerom nedokázala nabrať odvahu zastaviť túto zmluvu, ktorá hovorí o rôznych daňových, colných a iných výhodách pre cudzie ozbrojené sily. Tieto cudzie ozbrojené sily zo Spojených štátov amerických budú mať dokonca nadradené postavenie vo vzťahu k našim ozbrojeným silám ako aj k iným ozbrojeným silám susedských štátov. Ani poľské lietadlo nebude môcť pristáť na našich letiskách bez súhlasu amerického dôstojníka.

Tento deň je čiernym dňom pre suverenitu Slovenskej republiky a vpíše sa veľkými písmenami do histórie Slovenska ako zrada. Je zrejmé, že prezidentka Čaputová financovaná zo západných zdrojov túto zmluvu ako najvyššia veliteľka ozbrojených síl odobrí.

Vyzývame opozičné politické strany na zjednotenie sa a jediná šanca ako je odmietnuť resp. do budúcna zrušiť túto zmluvu je spolupráca opozičných strán v referende a jednotný postup v najbližších parlamentných voľbách.
FOTO TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *