ĎALŠÍ OPILEC ZA VOLANTOM!🤦🚖 👮Poverený príslušník piateho bratislavského okresu začal trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozeni…

ĎALŠÍ OPILEC ZA VOLANTOM!🤦🚖

👮Poverený príslušník piateho bratislavského okresu začal trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky voči 41-ročnému vodičovi. Ten dňa 16.01.2022 v čase okolo 06:10 h neunikol pozornosti policajnej hliadky. Hliadka si všimla motorové vozidlo zn. Seat Toledo, ktoré vychádzalo z čerpacej stanice smerom na Wolkrovu ulicu, pričom vodič nerešpektoval dopravnú značku „Stoj, daj prednosť v jazde!“. Následne bolo vozidlo hliadkou zastavené. Policajti si pri kontrole všimli, že vodič má problém plynulo komunikovať a z tohto dôvodu ho vyzvali, aby sa podrobil dychovej skúške na zistenie alkoholu v dychu. Tou bola vodičovi nameraná hodnota 0,77 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje hodnotu 1,60 promile.
☝Nakoľko menovaný svojím konaním naplnil zákonné znaky skutkovej podstaty trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, bol v súlade so zákonom obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na obvodné oddelenie pre vykonanie ďalších úkonov.

👉V tejto súvislosti upozorňujeme vodičov, že alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí! Preto opäť apelujeme na vodičov, aby boli na cestách voči sebe ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *