Dnešný futbalový zápas medzi ŠK Slovan Bratislava a švajčiarskym FC Basel 1893 prebehne opäť aj pod dohľadom Mestská polícia Bra…

Dnešný futbalový zápas medzi ŠK Slovan Bratislava a švajčiarskym FC Basel 1893 prebehne opäť aj pod dohľadom Mestská polícia Bratislava. Situáciu v okolí Národného futbalového štadióna budeme monitorovať nielen zo zeme, ale aj z výšky pomocou dronov. ⬇⬇⬇

🔵 Aj napriek tomu, že dnešný zápas nie je klasifikovaný ako rizikový, sme pripravení aj na prípadný príchod takzvaného tvrdého jadra bazilejských fanúšikov. Tí sa začiatkom marca počas zápasu s iným švajčiarskym futbalovým tímom odprezentovali v nie príliš pozitívnom svetle, kedy v meste domáceho klubu zanechali svojim vyčíňaním doslova spúšť.
🔵 Mestská polícia je aj preto preventívne vo zvýšenej pohotovosti. V lokalite Tehelného poľa budú prítomné najmä policajtky a policajti z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie aj so služobnými psami. V prípade potreby sme pripravení posilniť výkon služby hliadkami z ostatných okresných veliteľstiev.
🟢 Za účelom získania čo najlepšieho prehľadu o dianí v oblasti štadióna budeme situáciu monitorovať aj z výšky a to pomocou dronov.
🟡 Ak sa v podvečerných hodinách chystáte prechádzať lokalitou Tehelného poľa, prosíme, rešpektujte pokyny policajtiek a policajtov. Fanúšikom odporúčame využiť parkoviská v širšom okolí a k štadiónu sa presúvať prioritne verejnou dopravou.
🔴 Priaznivcov oboch futbalových klubov zároveň vzývame k slušnosti, dôstojnému správaniu a vyhnutiu sa akýmkoľvek prejavom agresie.
🔴 Veríme, že víťazom dnešného duelu bude slušnosť. V prípade, ak sa stanete svedkami páchania protiprávneho konania, neváhajte a upovedomte nás o tom prostredníctvom nepretržite fungujúcej linky 📞 159. Môžete tak zabrániť ohrozeniu života, zdravia a aj väčším škodám.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *