Ešte niekto pochybuje o tom, že Hlas je len prezlečený Smer? Vyjadrenia poslanca Hlasu Šutaja Eštoka k prepusteniu Norberta Böd…

Ešte niekto pochybuje o tom, že Hlas je len prezlečený Smer?

Vyjadrenia poslanca Hlasu Šutaja Eštoka k prepusteniu Norberta Bödöra z väzby len potvrdzujú, že medzi Hlasom a Smerom nie je žiadny rozdiel. Norbert Bödör je stále obvinený a už aj obžalovaný z obrovskej korupcie a z organizovaného zločinu. Norbert Bödör je usvedčovaný spolupracujúcimi obvinenými a výpovede a skutočnosti, ktoré polícia uvádza, sú mimoriadne vážne. Napriek tomu strana Hlas Bödöra spája s „opozíciou“, jeho stíhanie označuje za „zneužívanie orgánov činných v trestnom konaní súčasnou vládou.“ Dokonca, podobne ako ich politický otec Robert Fico, rozprávajú o diktátorskom režime, o šikane politickej opozície, dokonca deštrukcii právneho štátu a inkvizícií.

Obrana Norberta Bödöra, obžalovaného a obvineného z vážnych trestných činov je rovnaká u politikov Smeru aj Hlasu. Ilúzie o tom, že dlhoroční priatelia a žiaci Roberta Fica sú iní vo vzťahu k organizovanému zločinu a korupcii sú obrovským omylom. A tento omyl je pre demokratický a právny štát mimoriadne nebezpečný. Obrana Bödöra Pellegriniho kolegami z nového Smeru len ukazuje, že ich vzťah ku korupcii je rovnaký: či ide o Norberta Bödöra, alebo o krabice od šampanského. So starým či novým Smerom sa Slovensko skrátka dopredu nepohne. Preto na hru na nový, nepoškvrnený Hlas nikdy nepristúpim.

Foto: TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *