Hliadka mestskej polície zachraňovala v Ružinove opitú ženu, ktorá mala pri sebe aj svoje maloleté dieťa. ⬇⬇⬇ 🔵 Ružinovská poli…

Hliadka mestskej polície zachraňovala v Ružinove opitú ženu, ktorá mala pri sebe aj svoje maloleté dieťa. ⬇⬇⬇

🔵 Ružinovská policajtka a policajt krátko pred ôsmou hodinou večer preverovali oznam o bezvládnej žene, pri ktorej malo byť maloleté dieťa. Na Strukovej ulici našli zranenú matku a pri nej približne 5-ročné dieťa, ktoré tvrdilo, že je to jeho mama.
🔵 Žena bola zjavne pod vplyvom alkoholu, avšak s hliadkou dokázala s komplikáciami komunikovať. Mala zranenia na tvári, ktoré si spôsobila pádom na zem. O maloleté dieťa sa zatiaľ postarala policajtka. Citlivo s ním komunikovala a posadila ho do tepla a bezpečia služobného auta. Zranenej žene zároveň hliadka poskytla predlekársku pomoc.
🔵 Situácia si okrem privolania posádky rýchlej zdravotnej pomoci vyžadovala aj prítomnosť pracovníčky sociálnej kurately. Tá sa v krátkom čase dostavila na miesto aj s kolegami z Policajného zboru SR. Vyrozumení boli zároveň aj starí rodičia dieťaťa.
🔵 Vykonanou dychovou skúškou boli žene namerané približne 3 promile alkoholu.
🟢 Prípad si prevzal Policajný zbor a príslušný orgán sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.
🔴 Ak sa stanete svedkom podobnej situácie, neváhajte a bezodkladne nás kontaktujte na nepretržite fungujúcej linke📞159. Môžete tak včas zabrániť vážnemu ohrozeniu zdravia alebo života.

📸 Ilustračné foto

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *