HOVORME O DUŠEVNOM ZDRAVÍ Naša štátna tajomníčka Svetlana Síthová za školstvo pre všetkých = za inkluzívne vzdelávanie sa zúčas…

HOVORME O DUŠEVNOM ZDRAVÍ

Naša štátna tajomníčka Svetlana Síthová za školstvo pre všetkých = za inkluzívne vzdelávanie sa zúčastnila konferencie o duševnom zdraví učiteľov.

☘️ Pozrite si atraktívne spracované odborné príspevky o duševnom zdraví či dopadoch pandémie na učiteľov.

ℹ️ Zaujímavú diskusiu sa podarilo zorganizovať v spolupráci s Metodicko-pedagogické centrum a IPčko.

Čítajte viac 👇

Záleží nám na duševnom zdraví našich učiteľov 📚

🌍 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v spolupráci s Metodicko-pedagogickým centrom a občianskym združením IPčko pripravili odbornú online konferenciu „Duševná imunita učiteľov“. Konferencia rozoberá témy duševného zdravia pedagógov, dopadov pandémie, lockdownu a dištančného vzdelávania na duševnú imunitu pedagógov, či rizík, ktoré prináša stres a tlak na ich výkon.

🙏 Téma duševného zdravia je mimoriadne aktuálna aj vo svetle zhoršujúcej sa pandemickej situácie. Nesmieme zabúdať, že o naše duševné zdravie sa musíme starať tak isto, ako o to fyzické.

💡 Na oficiálnej stránke konferencie nájdete množstvo inšpiratívnych rozhovorov, odkazov, návodov a dobrých rád, ako sa o svoje duševné zdravie starať. Aj takými to aktivitami sa ministerstvo snaží zmodernizovať naše školstvo, pretože veríme, že téma duševnej imunity by mala byť súčasťou každej školy.

Konferencia

#dusevnezdravie
#moderneskolstvo
#inkluzia
IPčko
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *