„HRA“ PODVODNÍKOV S POLÍCIOU NESKONČILA☝

„HRA“ PODVODNÍKOV S POLÍCIOU NESKONČILA☝
JEDEN DEŇ NULOVÝ ÚSPECH, ĎALŠÍ DEŇ NIEKOĽKO TISÍC VYHODENÝCH DO VZDUCHU😠

➡ V pondelok sme vás informovali o prípadoch podvodov, ktoré sa stali na území piateho bratislavského okresu s tým, že podvodníci skúšali svoje praktiky opäť na senioroch, no vtedy skončili s nulovým úspechom. Ani jeden senior im v ten deň nenaletel, a celé konanie oznámil na čísle 158. Bohužiaľ, tento prípad sa nezopakoval a seniorka z okresu Pezinok prišla o celoživotné úspory.
➡ Na jedno z oddelení Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku prišla včera podať trestné oznámenie žena staršieho veku, ktorá sa mala stať obeťou podvodu. Známa legenda o policajtke a páchateľoch trestnej činnosti mala byť v telefonáte hlavnou témou. Po zistení informácií od seniorky mala dať falošná policajtka inštrukcie, ktoré mali doviesť seniorku s plnou taškou cenností a hotovosti k jednému z rodinných domov na Svätovojtešskej ulici v Bratislave. Tam peniaze aj cennosti v hodnote 17.900€ mala nechať pri strome.

👉 Touto cestou policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave opätovne vyzývajú občanov, ktorí majú vo svojej blízkosti seniorov žijúcich samostatne, prípadne ak máte v seniorskom veku rodinných príslušníkov, informujte ich o podvodných praktikách a dajte im rady, ako sa nestať obeťou podvodu.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *