Jaro Naď upozorňuje, že pred jeho nástupom na ministerstvo obrany bol zneužitím Vojenského spravodajstva zo strany Balciara účel…

Jaro Naď upozorňuje, že pred jeho nástupom na ministerstvo obrany bol zneužitím Vojenského spravodajstva zo strany Balciara účelovo obvinený. Súčasná kauza Vírus je podľa nás len vrchol ľadovca.

Jaro Naď dlhé roky upozorňoval na špinavosti, ktoré sa diali na rezorte obrany a vo Vojenskom spravodajstve za vlád Smeru, Hlasu, SNS a ďalších.

Podľa informácií Jara Naďa, ktoré neskôr potvrdil aj policajný prezident Štefan Hamran, bolo v tejto kauze obvinených celkovo 16 ľud, aj Skruha a Balciar, ale aj osoba s prepojením na bývalého ministra obrany Glváča (SNS). Ďalej boli obvinené 2 právnické osoby a vzniknutá škoda má byť vo výške 74 mil. eur. Toto všetko sa odohralo za vlád Roberta Fica a Petra Pellegriniho. Smer, Hlas a SNS si z rezortu obrany spravili zlatú baňu. Dolovali a dolovali na úkor vojakov, ktorý si kvôli tomu museli výstroj kupovať sami a padala im omietka na hlavu. A samozrejme na úkor všetkých občanov Slovenskej republiky.

Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *