Juraj Šeliga ODMIETAM ZACHRAŇOVAŤ FICOV A PELLEGRINIHO ZADOK Som v politike krátko, ale myslím si, že na svete neexistuje vládn…

Juraj Šeliga
ODMIETAM ZACHRAŇOVAŤ FICOV A PELLEGRINIHO ZADOK

Som v politike krátko, ale myslím si, že na svete neexistuje vládna koalícia, ktorá by sa snažila pomáhať opozícii zorganizovať referendum, ktorého cieľom je odovzdať moc opozícii, ktorá je zodpovedná za rozkrádanie a únos Slovenska.

Do politiky a vôbec do tejto vládnej koalície som išiel preto, aby sme rozviazali polícii, prokuratúre a súdom ruky. Rovnako preto, aby sme priniesli reformy, ktoré tu 12 rokov vôbec neboli. V jednom aj v druhom sa nám darí. Polícia vyšetruje koho chce, bez akéhokoľvek politického tlaku a zásahu. V parlamente a vo vláde vedieme síce náročné politické rokovania, ale na konci dňa reformy prechádzajú. A namiesto toho, aby sme v tom pokračovali a pridali, aby sa výsledky našich reforiem pretavili do každodenného života ľudí, dookola a dookola počúvam o Ficovom a Pellegriniho referende. Dnes je dokonca v parlamente návrh na zmenu ústavy.

Fico a Pellegrini nevedeli napísať referendovú otázku, oklamali ľudí, ktorí im podpísali petíciu a teraz hľadajú výhovorky. Navyše, presne takéto referendum Fico a Pellegrini v minulosti vždy odmietli.

Opakujem, nerozumiem prečo by im mala táto koalícia, respektíve jej členovia, pomáhať. Pýtam sa – prišli sme vládnuť, posunúť Slovensko dopredu alebo zachraňovať zadok Roberta Fica a Petra Pellegriniho?

📷 tasr

Autor správy, foto a správu publikoval Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *