KOSTROVÝ NÁLEZ, ALE AJ NÁLEZ TELA BEZ ZNÁMOK ŽIVOTA POZNAČILI VČERAJŠIE POPOLUDNIE 👉Včera krátko po 15.00 h bola hliadka pol…

KOSTROVÝ NÁLEZ, ALE AJ NÁLEZ TELA BEZ ZNÁMOK ŽIVOTA
POZNAČILI VČERAJŠIE POPOLUDNIE

👉Včera krátko po 15.00 h bola hliadka policajtov Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I vyslaná na základe oznámenia do areálu jednej zo základných škôl v prvom bratislavskom okrese. Policajti hodnovernosť oznámenia na mieste preverili a potvrdili, pričom na mieste bolo zistené, že počas vykonávania popoludňajšej aktivity pedagóga s deťmi, boli vykopané časti kostrových pozostatkov. Na miesto bol privolaný súdny lekár, ale aj pracovník pamiatkového úradu – archeológ. Obaja potvrdili že sa jedná pravdepodobne o ľudské kostrové pozostatky staré približne 200 rokov. Kostrové pozostatky boli následne odborne zaistené privolaným kriminalistickým technikom a budú odoslané k realizácii ďalších úkonov.
👉Približne v rovnakom čase sme prijali na linke 158 aj oznámenie o náleze tela muža bez známok života vo vodnom toku rieky Dunaj. Telo muža doposiaľ neznámej totožnosti bolo nájdené v blízkosti vodného diela Čunovo. Ohliadajúci lekár na mieste odporučil za účelom zistenia presnej príčiny smrti muža vykonanie pitvy. Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *