KRČIL A KRÚTIL SA V AUTE AKO LEN VLÁDAL, NO POLICAJTI SI HO PREDSA LEN VŠIMLI: „OBCHODNÝ MANAŽÉR“ NA STRETNUTIA SO ZÁKAZNÍKMI UŽ…

KRČIL A KRÚTIL SA V AUTE AKO LEN VLÁDAL, NO POLICAJTI SI HO PREDSA LEN VŠIMLI: „OBCHODNÝ MANAŽÉR“ NA STRETNUTIA SO ZÁKAZNÍKMI UŽ NEPRÍDE

Policajti nitrianskej PMJ počas služby spozorovali na Štúrovej ulici v Nitre osobu, ktorá sa podobala na osobu v pátraní. Keď ich muž spozoroval začal sa krčiť a schovávať pri zaparkovanom vozidle Mercedes. Policajti ho však vyzvali, aby predložil doklad totožnosti. Na mieste bolo zistené, že ide o 37-ročného muža, ktorý však podľa predloženého dokladu v pátraní po osobách nebol.

Polícia SR – Nitriansky kraj

Nakoľko sa muž počas komunikácie správal veľmi podozrivo, nervózne a mal rozšírené zreničky bol vyzvaný, že ak má u seba veci pochádzajúce z trestnej činnosti je povinný ich vydať.

Muž policajtom uviedol, že má vo svojej čiernej taštičke biele priesvitné vrecúška s bielou kryštalickou látkou.

Následne dobrovoľne vydal 5 priesvitných vrecúšok s bielou kryštalickou látkou a 2 zatavené striekačky s bielou kryštalickou látkou, o ktorej sa vyjadril, že ide o pervitín.

Osobe bola obmedzená osobná sloboda a bola predvedená na obvodné oddelenie PZ na vykonanie ďalších procesných úkonov.

Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *