MINISTERSTVO ŠKOLSTVA OPÚŠŤA SKVELÝ TÍM 👇

MINISTERSTVO ŠKOLSTVA OPÚŠŤA SKVELÝ TÍM 👇

Milí všetci, moje pôsobenie na ministerstve školstva končí. ♥️

Za aktuálnych podmienok nie je možné realizovať zmeny a opatrenia prostredníctvom ktorých sme mali v pláne posunúť školstvo vpred.
Neodchádza sa mi ľahko.

V prvom rade chcem poďakovať Tebe Branislav Gröhling – Vzdelanie je budúcnosť krajiny, že si mal odvahu spraviť naše školy inkluzívnejšie. Ďakujem, že sme z inklúzie nespravili strašiaka, ale žiadanú komoditu slovenského školstva.

Rovnako by som sa chcela poďakovať kolegom, kolegyniam, s ktorými som mala možnosť spolupracovať nielen v rámci ministerstva školstva, ale aj iných ministerstiev a najmä Vám, odborníkom, odborníčkam z praxe, špeciálnym pedagógom, liečebným pedagógom, psychológom, vychovávateľom, sociálnym pedagógom, logopédom a asistentom učiteľa.

Sľubujem Vám, že mojím odchodom neprestávam pracovať a bojovať za to, na čom mi záleží najviac – na vytváraní lepších, férovejších, inkluzívnych a efektívnych podmienok v školách pre všetky NAŠE deti.

Vaše povzbudzujúce slová, správy a odkazy boli a sú pre mňa obrovskou hnacou silou.

Mrzí ma, ak som niektorých z Vás svojím odchodom sklamala.

Z času na čas však musíme všetci čeliť výzvam a ťažkým rozhodnutiam. Dôležité však je držať sa vlastných zásad a v práci napriek okolnostiam nepoľaviť.

Naše školstvo si to zaslúži, a preto prajem novému tímu na rezorte školstva veľa úspechov.

Za všetko a za všetkých ešte raz iba jedno slovo : ĎAKUJEM!

📸 Foto : S mojimi spolupútnikmi – štátnymi tajomníkmi MŠVVaŠ sme podali žiadosť pánovi premiérovi o odvolanie z funkcie najneskôr do 21. 9. 2022.

Ivan Husár – aby sa na Slovensku oplatilo robiť šport

Ľudovít Paulis – Veda a výskum

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda a Solidarita on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.