NA CUDZÍ LEKÁRSKY PREDPIS VYBERAL LIEKY👀 POZNÁTE HO? DAJTE NÁM VEDIEŤ 👉Poverený policajt druhého bratislavského okresu vyšetruj…

NA CUDZÍ LEKÁRSKY PREDPIS VYBERAL LIEKY👀
POZNÁTE HO? DAJTE NÁM VEDIEŤ

👉Poverený policajt druhého bratislavského okresu vyšetruje okolnosti prečinu poškodzovania cudzích práv, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ tým, že si v rôznych časoch a na rozdielnych miestach zadovážil rôzne lieky formou papierového lekárskeho predpisu na cudzie meno s rodným číslom. Svojim konaním tak spôsobil ujmu na právach poškodeného.
Popis páchateľa: muž vo veku 35 – 40 rokov, strednej postavy, krátke tmavé vlasy, na očiach dioptrické okuliare, oblečené sivé rifľové nohavice, zelená bunda, obuté sivo-čierne topánky a cez plece prevesenú pánsku kabelku čiernej farby.

👉Touto cestou vyzývame občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na priloženej fotografii, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu, aby nám ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *