NOVÝ ROK ➡️ NOVÁ OBRANA ➡️ NOVÉ LOGO Kolegovia z rezortného časopisu OBRANA počas vianočných a novoročných sviatkov rozhodne ne…

NOVÝ ROK ➡️ NOVÁ OBRANA ➡️ NOVÉ LOGO

Kolegovia z rezortného časopisu OBRANA počas vianočných a novoročných sviatkov rozhodne nezaháľali, vďaka čomu vám už dnes prinášame prvé tohtoročné vydanie spolu s novým logom. 🤩

📰 Ústrednou témou januárového čísla je pôsobenie slovenských vojakov v operácii Predsunutá prítomnosť v Lotyšsku. Obrana sledovala presun húfnic ZUZANA 2 po vlastnej osi a prináša tiež svedectvo z cvičných strelieb v Poľsku. O perspektívach vzdušných síl a prípravách na príchod lietadiel F-16 sa dozviete v rozhovore s genpor. Ľubomírom Svobodom.

Nechýba ani výcvik 3. mechanizovanej roty levického práporu v boji v zastavanom priestore a do histórie zavítate aj prostredníctvom storočnice Otta Smika i 31. rokov profesionálnej Vojenskej polície.

👀 Spolu s tradičnými rubrikami sľubuje č. 1 roka 2022 opäť zaujímavé čítanie a jedinečný pohľad na náš rezort z jeho vnútra. Poďme sa na to teda spoločne pozrieť.

Januárovú Obranu si môžete prečítať aj online v našom archíve na:

➡️ https://www.mosr.sk/obrana/ ⬅️

#mosr #ossr #obrana #casopis #rezort

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.