Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Ďakujeme kolegom z mestských polícií v Trnave, Košiciach, Žiline, Poprade, Seredi, Ružomberku a Dunajskej Stredy za prvý spoločný výcvik zásahových a kynologických jednotiek mestských polícií na Slovensku. ⬇⬇⬇

🔵 Bratislavskí mestskí policajti otvorili vo štvrtok nový výcvikový polygón a pri tejto príležitosti sme zorganizovali prvé spoločné cvičenie pre mestské polície na Slovensku.
🔵 Veríme, že sa z tohto podujatia stane každoročná tradícia. Je pre nás nesmierne dôležité zvyšovať kvalitu našich policajtiek a policajtov a zároveň si vymieňať skúsenosti s kolegami z ostatných miest.
⚡ Výcvikový polygón budú využívať všetci naši policajti a policajtky a zároveň poslúži aj študentom v odbornej príprave, ktorí ku nám nastúpia.
🔵 Cvičisko, takzvaný killing house, slúži napríklad na nácvik vstupov do priestorov, ako sú byty, obchody a podobne, ich prepátravanie a postupy voči osobám, ktoré neuposlúchnu výzvu na opustenie priestorov. Taktiež v ňom môžu pracovať so psami, ktoré pomáhajú prepátravať priestory killing housu.
🔵 Policajti v ňom trénujú s realisticky pôsobiacimi zbraňami, ktoré strieľajú farbu. Vnútorné priestory sú modulárne a dajú sa prispôsobiť potrebám výcviku.
👮‍♀️ Ak máte záujem o prácu v mestskej polícii, tak v lete spúšťame ďalšie výberové konanie do odbornej prípravy, ktorá začne v septembri. Viac informácií sa dozviete na našich sociálnych sieťach alebo webe mestskej polície koncom júla.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *