Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

V hlavnom meste dohliadame na množstvo miest a objektov prostredníctvom 585 kamier 🎥. Jedným z nich je aj areál novovybudovaného športového parku v Karlovej Vsi. ⬇⬇⬇

🔵 Ako Bratislavčanky a Bratislavčanov nás veľmi teší každé nové a aj zrekonštruované ihrisko, námestie, park, lavičky alebo hociktorý iný objekt. V spolupráci s našimi partnermi, ako sú mestské časti či magistrát hlavného mesta, sa snažíme zabezpečiť čo najväčšiu ochranu pred ich poškodením.
🔵 Takéto priestory pokrývame aj kamerovým systémom, ktorý pôsobí preventívne a zároveň nám pomáha včas zasiahnuť v prípade ničenia.
🔵 V uplynulom týždni mestská časť Karlova Ves v spolupráci s hlavným mestom otvorila pre verejnosť nový park na Karloveskej ulici. V jeho areáli si na svoje prídu nielen športovci, ale je ideálnym miestom aj pre ľudí, ktorí si chcú dopriať plnohodnotný relax.
🔵 Kamery sme do tohto priestoru osadili ešte v počiatočnej fáze budovania areálu. Naši operátori z kamerového strediska v prípade, ak zachytia nevhodné správanie ľudí, na miesto ihneď vysielajú hliadku, ktorá situáciu bezodkladne rieši. Mestský kamerový systém sa nám osvedčil už vo viacerých prípadoch, kedy sa nám práve vďaka nemu podarilo chytiť páchateľov trestných činov.
🔵 Žiadny systém nikdy nenahradí zodpovedných a slušných ľudí v Bratislave. Preto vás chceme poprosiť, ak sa stanete svedkom páchania akéhokoľvek protiprávneho konania, neváhajte osloviť Mestskú políciu Bratislava prostredníctvom nepretržite fungujúcej linky 📞159.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.