Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Neustále sa snažíme byť bližšie k Bratislavčankám a Bratislavčanom a to aj v okrajových častiach mesta. Od augusta nás môžu nájsť ľudia preferujúci osobný kontakt aj v Rusovciach. ⬇⬇⬇

🔵 Od augusta sme bližšie k takmer 10 000 obyvateľkám a obyvateľom Rusoviec, Jaroviec a Čunova. Tí, ktorí preferujú osobný kontakt a potrebujú sa poradiť alebo nám dať podnet, nás nájdu dvakrát do týždňa na Balkánskej ulici 102.
🔵 Vysunuté pracovisko slúži všetkým, ktorí potrebujú osobne riešiť situácie, v ktorých sa ocitajú. Rusovské vysunuté pracovisko je tretím po Vajnoroch a Rači. Plánujeme aj ďalšie podobné pracoviská a to v Devínskej Novej Vsi a na Stavbárskej ulici.
🔵 Úradné hodiny reflektujú záujem verejnosti, potreby mestskej časti a aj možnosti mestskej polície. V prípade potreby ich budeme prispôsobovať.
🔵 Samozrejme, všetky obyvateľky a obyvatelia sa môžu spoľahnúť na linku 📞159. Vždy, ak sa ocitnete v problémoch alebo ste svedkom protiprávneho konania, neváhajte a oslovte nás prostredníctvom telefónu. Ak potrebujete riešiť neakútne situácie, môžete tak urobiť prostredníctvom podnetov na našom webe msp.bratislava.sk alebo v mobilnej aplikácii pre Android a iOS.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.