Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Vďaka dvojici nových áut sa bratislavskí mestskí kynológovia a kynologičky dokážu dostať bezpečne a rýchlo za ľuďmi v núdzi. ⬇⬇⬇

🔵 Naši kynológovia z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie sú pevnou súčasťou bezpečnostných opatrení v hlavnom meste. Vídať ich môžete na väčšine protestov, pochodov, verejných a kultúrnych zhromaždení a veľkú rolu hrajú napríklad aj pri rizikových športových podujatiach.
🔵 Ich vozový park sa obmieňa prvýkrát po štrnástich rokoch. Pribudli im dve nové Toyoty PROACE, ktoré umožnia bezpečnú prepravu nielen policajtov a policajtiek, ale aj ich psích pomocníkov.
🔵 Sme veľmi radi, že nové vozidlá nahradia staré dodávky, ktoré slúžia denne v uliciach mesta už viac ako dvadsaťjeden rokov.
🔵 Aj vďaka tomu sa môže verejnosť spoľahnúť na to, že dokážeme rýchlo a včas doraziť na miesto potreby a podať jej pomocnú ruku.
🟡 Fotografie vznikli v Kramerovom lome, kde v minulosti sídlil jazdecký oddiel mestskej polície. Po rekonštrukcii priestorov sa sem v budúcnosti nasťahujú naši kynológovia.
🟡 V budúcnosti by sme chceli v areáli bývalého muničného skladu vybudovať aj priestory pre výcvik našich policajtiek a policajtov.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *