Photos from Michalovce – srdce Zemplína’s post

3D – dávať dobro druhým
Rozbehli sme dobrovoľnícky september v Michalovciach

Od 16. do 22. septembra prebieha na Slovensku podujatie Týždeň dobrovoľníctva. V Košickom kraji je však od roku 2019 venovaný dobrovoľníctvu nie iba jeden týždeň, ale celý september.

Mesto Michalovce je svojou dobrovoľníckou činnosťou už známe. Do aktivít mesiaca dobrovoľníctva sa zapájame každoročne a patríme medzi lídrov v počte zapojených dobrovoľníkov v rámci celého kraja.
👉Ocenením dobrovoľníckeho snaženia Mesta Michalovce má byť ustanovenie nášho mesta za organizátora a hostiteľa koncoročného odmeňovania krajských výročných cien v oblasti dobrovoľníctva za rok 2022.

Tento rok dobrovoľnícky september rozbehli zamestnanci Mestského úradu Michalovce.
Očistili a obnovili náter na oplotení Základnej školy na Komenského ulici. V treťom septembrovom týždni budú v dobrovoľníckej činnosti aktívni stredoškoláci zo Strednej odbornej školy obchodu a služieb, ktorí novým náterom oživia zábradlia na kruhovom objazde na Partizánskej ulici smerom na Zemplínsku šíravu.

Zapojiť sa do rôznych dobrovoľníckych činností plánujú aj seniori z michalovských denných centier. O ich pláne aktivít budeme včas informovať.

Autor správy, foto a správu publikoval Michalovce – srdce Zemplína on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.