Photos from Milan Krajniak’s post

OD DNES FUNGUJÚ NA SLOVENSKU BEZPLATNÉ DLHOVÉ PORADNE

Dajte o tom vedieť svojim blízkym priateľom, kolegom, susedom, ktorí majú problémy s exekútormi alebo so splácaním dlhov.
V bezplatných dlhových poradniach je každému dlžníkovi k dispozícii právnik, ekonóm a psychológ, aby im pomohli uľahčiť ich finančnú situáciu.

Dnes som bol osobne otvoriť dlhovú poradňu v Nitre. Od dnešného dňa fungujú dlhové poradne aj v Prešove, Poprade, Banskej Bystrici, Lučenci, Trenčíne, Trnave a v Bratislave, kde sa môžete stretnúť s našimi dlhovými poradcami osobne. Ale pomoc vám poskytnú aj keď ste z iných regiónov Slovenska, a to telefonicky alebo mailom.

Informácie o bezplatných dlhových poradniach nájdete na webovej stránke www.pomahamedlznikom.sk alebo na maile bdp.ba@upsvr.gov.sk.

Do konca roka 2022 otvoríme ďalších 38 dlhových poradní vo všetkých regiónoch Slovenska. Ak chceš pracovať ako právnik, ekonóm či psychológ, prihlás sa cez email bdp.ba@upsvr.gov.sk.📧

Hnutie Sme rodina malo ako jeden zo svojich najdôležitejších predvolebných sľubov pomoc ľuďom s dlhmi. Preto sme v roku 2021 presadili, že exekútor môže od 1. januára 2022 zrážať z príjmu dlžníka mesačne iba polovičnú zrážku v porovnaní s doterajšou praxou. Teraz svoj záväzok o pomoci ľuďom s dlhmi plníme aj zriadením bezplatných dlhových poradní, ktoré majú slúžiť aj ako exekučná prevencia.

Autor správy, foto a správu publikoval Milan Krajniak on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *