Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

POTREBUJEME MUŽA NA FOTOGRAFIÁCH‼️ POZNÁTE HO ❓

➡️ Predstavte si, že čakáte vo svojom vozidle na križovatke na zelený signál a zrazu vás začne obiehať približne 30 cyklistov, ktorí vám bránia v možnosti zrýchliť jazdu na vozidle, následne vám hodia vajce do auta, opľujú vás a ešte vám aj nastriekajú slzný plyn do tváre.
➡️ Tak táto udalosť, ktorá je kvalifikovaná ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu objasňujú policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I a obracajú sa na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení muža na videu a fotografiách.

➡️ Podľa doterajších informácií k uvedenej udalosti došlo dňa 19.02.2022 približne v čase o 17.34 hod v blízkosti obchodného centra na Pribinovej ulici v Bratislave. Na križovatke pri Starom Moste v smere k obchodnému centru v podvečerných hodinách oznamovateľ spolu so svojou priateľkou čakali na zelený svetelný signál. Po rozsvietení zeleného signálu sa začali hýbať smerom dopredu, avšak početná skupina cyklistov idúca súbežne s nimi im bránila v pohybe. Zrazu začuli dva údery do vozidla. Jeden úder identifikovali ako hodené vajca do vodičových dverí. Po úderoch do vozidla oznamovateľ stiahol okno a zakričal na cyklistov. Zrazu ho jeden z cyklistov opľul, a tak sa oznamovateľ rozbehol za osobou, ktorá ho opľula. Vzápätí cyklista použil vreckový aerosólový rozprašovač, ktorý nastriekal oznamovateľovi do tváre.

➡️ Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na fotografiách, nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *