Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

O TOM, AKO SA MAREK NA ,,FAVORITKE ZA 20 €“ DO CELY DOSTAL 🚗 💸

✅Uplynulý víkend policajti Diaľničného oddelenia Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave počas zvýšeného výkonu služby v Modre, spozorovali v smere do Harmónie vozidlo zn. Škoda Favorit. Jeho vodič na seba upozornil nefungujúcim zadným svetlometom na vozidle a taktiež tým, že nepoužíval počas jazdy bezpečnostný pás.
✅Z uvedeného dôvodu policajná hliadka vodiča zastavila a následnou kontrolou zistila, že ide o 41-ročného Mareka z okresu Pezinok. Ten jazdil na vozidle, o ktorom bolo zistené, že prechádza pátraním ako kradnuté. Kontrola ukázala, že aj tabuľky s evidenčným číslom boli nahlásené ako odcudzené a sú v pátraní. Vodič Marek policajtom uviedol, že vozidlo zn. Škoda Favorit kúpil za 20 € a tabuľky s evidenčným číslom zobral zo zhoreného vozidla, ktoré sa nachádzalo za obcou Vinosady v priekope.
✅K tomu všetkému bolo zistené, že 41-ročný vodič jazdil počas právoplatného zákazu činnosti viesť motorové vozidlá.
Z toho dôvodu bol menovaný obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie. Na základe týchto skutočností bolo menovanému vznesené obvinenie za prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia.
✅Vyvodením ďalšej trestnoprávnej zodpovednosti voči menovanému sa s v súčasnosti zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.