Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

DROGY ANI ALKOHOL ZA VOLANT NEPATRIA❗
ĎALŠIA ŤAŽKÁ NEHODA, KU KTOREJ NEMUSELO DÔJSŤ, VODIČ JAVIL ZNÁMKY POŽITIA DROG🤦‍♂️

👉Dopravní policajti boli v priebehu včerajšieho rána vyslaní k dopravnej nehode, ku ktorej došlo v meste Malacky, na križovatke ulíc Cesta mládeže a Martina Benku. Podľa doterajších informácií 40-ročný vodič na vozidle Citroen Saxo nedal pri prejazde uvedenou križovatkou prednosť v jazde vozidlu Škoda Fabia, ktoré prechádzalo po hlavnej ceste. V dôsledku toho došlo k zrážke, pri ktorej utrpela 51-ročná vodička vozidla Škoda mnohopočetné zlomeniny a iné ťažké zranenia. Tie si vyžiadali jej okamžitý prevoz do nemocnice.
👉Vodič bol na mieste podrobeniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, tá skončila s negatívnym výsledkom. Nakoľko však javil známky požitia omamných a psychotropných látok, bol nariadený odber biologického materiálu za účelom zistenia ich prítomnosti v tele.
👉Presné príčiny nehody vyšetrujú dopravní policajti v Malackách zároveň však bolo zo strany policajného vyšetrovateľa začaté aj trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.
👉❗V tejto súvislosti upozorňujeme vodičov, že alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí! Preto opäť apeluje na vodičov, aby boli na cestách voči sebe ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili❗👈

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *