Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

SKVELÁ PRÁCA BRATISLAVSKÝCH POLICAJTOV👍
PETRŽALKA MÁ O JEDNÉHO DROGOVÉHO DÍLERA MENEJ

✅Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V objasnili ďalší prípad drogovej trestnej činnosti, ku ktorej dochádzalo približne od júla 2020. Obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi čelí 24-ročný Patrik P. z Bratislavy.
✅Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal obvinený približne od júla 2020 v mieste svojho bydliska na Tupolevovej ulici, v byte jedného z obytných domov ale aj v nebytových priestoroch ako aj pred týmto domom prechovávať a predávať metamfetamín (pervitín). Ten mal predávať koncovým spotrebiteľom, s ktorými komunikoval prevažne prostredníctvom sociálnych sietí. Policajti muža zadržali počas policajnej akcie priamo v priestoroch obytného domu, pričom zaistili u neho viaceré vrecká s tlakovými uzávermi s obsahom kryštalickej látky, ale aj vrecko s neznámom zelenou sušenou rastlinou.
✅Muž bol eskortovaný na policajné oddelenie, pričom pri následnom preverovaní bolo zistené že už je podmienečne odsúdený príslušným súdom za inú trestnú činnosť. Po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľom bol spracovaný aj návrh k väzobnému stíhaniu obvineného, s ktorým sa sudca stotožnil a menovaný je v súčasnosti stíhaný väzobne. Za uvedené konanie hrozí obvinenému v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *