Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

NA HLAVNEJ ŽELEZNIČNEJ STANICI ÚRADOVAL ,,STRKAČ“ 👀
POZNÁTE OSOBU NA FOTKÁCH? NAPÍŠTE NÁM 📩

➡ Minimálne 3 osoby mali jeden májový víkend pokazený krádežou v podaní neznámeho muža, ktorý im odcudzil veci počas nastupovania do vlaku.

➡ V súvislosti s vyšetrovaním jedného z týchto prípadov sa policajti Oddelenia železničnej polície PZ Bratislava sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní totožnosti osoby, ktorá svojimi informáciami vie prispieť k objasneniu trestného činu krádeže, ku ktorej došlo v sobotu (13.05.2023) približne o 19.00 hod na prvom nástupišti hlavnej železničnej stanice Bratislava.

➡ Podľa doposiaľ zistených informácií mal neznámy páchateľ využiť nepozornosť poškodenej a z ruksaku, ktorý mala na sebe jej mal odcudziť dámsku peňaženku.

📩 V tejto súvislosti Vás žiadame, aby ste nás kontaktovali v prípade, ak disponujete informáciami o osobe na fotkách alebo skutočnosťami súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať nás môžete na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

‼️ Zároveň Vás upozorňujeme, aby ste si dávali pozor na svoje veci pri cestovaní prostriedkami hromadnej dopravy. Zlodeji často využívajú situácie kedy sa na mieste vyskytne väčší počet ľudí. Preto buďte ostražití a nedajte šancu zlodejom. ‼️

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *