Photos from Prešovský samosprávny kraj’s post

📣🥉NAŠA ŠTUDENTKA – STRELKYŇA KAMILA NOVOTNÁ VYBOJOVALA BRONZ NA GRAND PRIX V SLOVINSKU🇸🇮👏

✅V termíne od 12. do 16. januára sa v Slovinskom Ruše konali preteky Grand Prix ISSF v športovej streľbe, z ktorých na Slovensko 🇸🇰a do Prešovského kraja naša Kamila Novotná, 🎓študentka Gymnázia na Konštantínovej ulici v Prešove a laureátka ocenenia Najväčší talent do 15 rokov v ankete Športovec PSK za rok 2019, priniesla bronzovú medailu🥉.
✅Získala ho v disciplíne vzduchová puška mix (10m Air Rifle Mixed Team) spolu s Patrikom Jánym. Získali tak cenné body do svetového rebríčka👍.
🟢16 ročná Kamila Novotná je veľkým slovenským talentom v streľbe z malokalibrovky a vzduchovky. Jej pôsobiskom je Športový klub polície Prešov, kde trénuje pod vedením Jána Šimu. Úspešná bola aj v Peruánskej Lime, kde sa od 27. septembra do 8. novembra konali strelecké Majstrovstvá sveta juniorov🆒. V olympijskej disciplíne vzduchová puška mix tím sa s Rafaelom Knapíkom umiestnili na peknom 7️⃣. mieste .V konkurencii 28 tímov, strieborných medailistov z Tokia či viacerých účastníkov olympiády, postupovali z eliminácie medzi najlepšiu osmičku z piateho miesta, kde vo finálovom kole obsadili konečnú siedmu priečku👍.
🙏K úspechom srdečne blahoželáme.

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *