Photos from Slovenská národná strana’s post

Tieto dni sme strávili s členmi SNS a stretli sme aj veľa sympatizantov. Najprv sme navštívili krásne mesto Bardejov, kde pôsobí náš okresný predseda Pavol Goriščák. Všade kam sme prišli, sme stretli skvelých ľudí. Dostávali sme podporu, aby sme vymenili túto vládu, lebo tá súčasná nerieši potreby ľudí. Stále počúvame, aké majú problémy, a preto Heger, Sulík, Matovič a Kollár s Čaputovou by mohli vystúpiť zo svojich „bavorákov“, aby videli, čo sa naozaj na Slovensku deje a čo si ľudia myslia.

V Prievidzi sme sa zúčastnili celonárodných osláv sv. Cyrila a sv. Metoda. Ich odkaz je pre nás dôležitý najmä v tom, že spája myšlienkové svety. Vedie nás k vedomiu, že každý jazyk, písmo a každá reč slúžia na to, aby sme si rozumeli, vyznávali spoločne naše hodnoty, mali jeden k druhému úctu a rozvíjali spolupatričnosť. Cyril a Metod aj v súčasnosti môžu spájať slovanskú skupinu so zvyškom Európy, môžu byť prvkom porozumenia a priateľstva.

To bol hlavný odkaz aj v Prievidzi na oslavách sv. Cyrila a sv. Metoda, aby ľudia nestrácali nádej a vieru. Nič nie je stratené, ak nájdeme spoločnú reč pre blaho národa.

Prajeme vám krásne leto a vidíme sa na ďalších podujatiach.👍🏻

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.