Po útoku na Hurbanovom námestí skončil páchateľ v rukách polície

Hneď ako operátor linky 📞159 prijal oznam o agresívnej dvojici, vyslal na Hurbanovo námestie dve hliadky na jeho preverenie. Kým prišli na miesto, celú situáciu sledoval prostredníctvom kamier a informoval o nej policajtky a policajtov, ktorí smerovali pred Kostol Najsvätejšej Trojice. ⬇⬇⬇

🔵 Mestský kamerový systém nám slúži na kontrolu ulíc v reálnom čase, na informovanie hliadok o aktuálnom dianí a zábery môžu byť použité aj ako dôkaz na súde.

🔵 Keď ste svedkom protiprávnej činnosti alebo sa len obávate, že by k nej mohlo dôjsť, neváhajte a kontaktuje mestskú políciu prostredníctvom linky 159. Aj vďaka tomu dokážeme predchádzať útokom, obťažovaniu alebo monitorovať potenciálnych páchateľov a páchateľky.

🔵 V prípade, ktorý sa odohral v pondelok po tretej ráno, sme prišli na miesto pár desiatok sekúnd po telefonáte. Za ten čas došlo k oplácaniu agresie a následne k hrubému útoku.

🔵 Páchateľa sme chytili a obmedzili na osobnej slobode. Na ďalšie úkony si ho následne prevzali príslušníci Policajného zboru.

🔵 Zranenému mužovi sme poskytli predlekársku pomoc a odovzdali ho do rúk zdravotníkom, ktorí ho previezli do Univerzitnej nemocnice na Mickiewiczovu.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *