POHOTOVÝ ZÁKROK BRATISLAVSKEJ KRIMINÁLKY 👮‍♂️ PREKAZIL AUTIČKÁROVI PLÁNY 👀🚕 👍Počkali si na vhodnú chvíľu a zakročili! Takto sa …

POHOTOVÝ ZÁKROK BRATISLAVSKEJ KRIMINÁLKY 👮‍♂️
PREKAZIL AUTIČKÁROVI PLÁNY 👀🚕

👍Počkali si na vhodnú chvíľu a zakročili! Takto sa dá v skratke zhrnúť pohotová reakcia policajtov bratislavskej krajskej kriminálky zo začiatku tohto týždňa, po ktorej skončil s putami na rukách neúspešný autičkár. Obvineniu z trestného činu krádeže v štádiu pokusu čelí v tejto súvislosti 45-ročný Ján z Bratislavy.
👍V pondelok (15.11.2021) krátko pred 15.45 h zaparkovala na parkovisku jedného z obchodných domov vo štvrtom bratislavskom okrese vodička vozidlo Volkswagen Passat a odišla na nákup. Obvinený počkal kým žena odíde od vozidla a pristúpil k nemu, pričom následne za využitia elektronického zariadenia prekonal uzamknutie vozidla. Na vozidle otvoril dvere na strane vodiča, pričom následne bol obmedzený na osobnej slobode policajtmi bratislavskej krajskej kriminálky.
👍Muž bol eskortovaný na policajné oddelenie, kde bolo zistené že v predchádzajúcich 24-mesiacoch už bol odsúdený za takýto čin Okresným súdom v Bratislave. Obvinený je v súčasnosti stíhaný väzobne.

#KRPZBA #BRATISLAVSKAKRAJSKAKRIMINALKA #ZADRZANYAUTICKAR

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *