POLICAJTI LIEZLI CEZ STRECHU DO DOMU STARŠÍ MUŽ POTREBOVAL URGENTNÚ POMOC ❤ Polícia SR – Trnavský kraj Policajti Obvodného od…

POLICAJTI LIEZLI CEZ STRECHU DO DOMU
STARŠÍ MUŽ POTREBOVAL URGENTNÚ POMOC

❤ Polícia SR – Trnavský kraj

Policajti Obvodného oddelenia ppráp. Adam Kašuba a nstržm. Patrik Čavara pomohli 63 ročnému Trnavčanovi.

V pondelok podvečer si všimol jeho najbližší sused, že dôchodca leží bezmocne na zemi a volá o pomoc. Ihneď zalarmoval policajtov cez linku 158 a trnavskí policajti boli na mieste do pár minút. Operačnému stredisku potvrdili pravdivosť informácie a začali konať. Cez dvere videli takmer nehybne ležiaceho dôchodcu, ktorému nemá kto pomôcť. Policajti preverili všetky prístupy do domu a jediný spôsob, akým sa mohli dostať rýchlo k mužovi, bolo cez strechu suseda a strešné okno.

Zo zákona využili oprávnenie vstúpiť do domu a mužovi ihneď pomohli. Toho našli na mieste podchladeného, dezorientovaného, dehydrovaného a v zadnej časti tela mal krvnú podliatinu. Hliadka si spomenuli na záchranárske 5T a dôchodcovi zabezpečili teplo, privolali pomoc a s mužom udržiavali neustály kontakt až do príchodu záchranárov. Tí nakoniec uviedli, že pán je cukrovkár a bol v ohrození života. Po 2 hodinách na mieste udalosti nakoniec policajti vyrozumeli sestru, ktorá dom dôchodcu prevzala a uzamkla.

Chlapi, výborná práca, pomáhať a chrániť má zmysel!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.