Politici majú pracovať pre ľudí 🇸🇰❤️ ✅ Preto sme aj v týchto horúcich týždňoch na ministerstve pracovali na riešení problému ci…

Politici majú pracovať pre ľudí 🇸🇰❤️

✅ Preto sme aj v týchto horúcich týždňoch na ministerstve pracovali na riešení problému cien stavebných materiálov: zachránime stovky projektov, ktoré bude možné dofinancovať. Peniaze z eurofondov, ale aj to, čo sme ušetrili, teraz dávame na pomoc ľuďom a samosprávam- nie do vreciek oligarchov a mafie.

✅ Slovensko trápi sucho, aj na ochranu vodných zdrojov sme s kolegami mysleli. Vďaka nášmu úsiliu sme vyrokovali s Bruselom stovky miliónov na budovanie vodovodov v obciach, ochranu vodných zdrojov a ďalších opatrení z európskych peňazí v ďalšom období. Čo Smer popri „škrabkaní“ pre „svojich ľudí“ zanedbal, to chceme pre občanov čo najskôr zabezpečiť.

✅ Rokovala som aj so zahraničnými partnermi v Českej republike, kde sme hovorili o spolupráci pri zvládaní energetickej krízy, celosvetovej inflácie, ale aj zelených témach a spoločných riešeniach.

✅ No a dnes som pod hradom Devín s radosťou privítala aj historickú loď, ktorá vznikla ako ukážkový unikátny projekt 8 krajín Európy v rámci programu Interreg, na ktorom sa aj naše ministerstvo aktívne podieľa.

Verím, že ľudia vidia, kto v politike pracuje, kto kradne, kto neustále intriguje a rozbíja a kto sa naopak usiluje zlepšiť našu krajinu. Som rada, že spolu s kolegami v strane Za ľudí sme si vybrali práve poctivú prácu 🙂

Prajem vám všetkým krásny víkend, priatelia!

Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.