POZOR NA MALÉ ZMENY VO WEBOVÝCH ADRESÁCH MOBILNÝCH OPERÁTOROV PRI DOBÍJANÍ KREDITU, IDE O FALOŠNÉ STRÁNKY! 💻 📌 Podvodníci neust…

POZOR NA MALÉ ZMENY VO WEBOVÝCH ADRESÁCH MOBILNÝCH OPERÁTOROV PRI DOBÍJANÍ KREDITU,
IDE O FALOŠNÉ STRÁNKY! 💻

📌 Podvodníci neustále skúšajú triky, ktorých účinnosť je ovplyvnená najmä našou pozornosťou. Práve tá Vám môže zachrániť peniaze pri dobíjaní kreditu.

📌 Na podvodný ťah doplatili v uplynulých dňoch dvaja poškodení, ktorých trestné oznámenia evidujú na Okresnom riaditeľstve PZ Bratislava II. Dobitie kreditu 44-ročnej ženy a 35-ročného muža na falošných adresách mobilných operátorov skončilo únikom údajov ich platobných kariet.

📌 Po vyplnení jednotlivých položiek na dobitie kreditu zo strany poškodených sa podvodníci dostali k číslam účtov, platobných kariet, dobám ich platnosti a CVV. Týmto podvodníci získali všetky potrebné údaje na to, aby za krátky čas vykonali viacero výberov z účtov prostredníctvom bankomatov. 44-ročná žena prišla týmto konaním o 740 € a 35-ročný muž o 1200 €.

⚠️ V nadväznosti na predchádzajúce prípady Vám dávame do pozornosti nasledovný odkaz, v ktorom sa dočítate o hlavných znakoch falošných webových stránok:
https://bitly.ws/UZ6H

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *