PREČÍTAJTE SI NAJNOVŠIU OBRANU – MESAČNÍK, KTORÝ INFORMUJE O VOJENSKEJ TEMATIKE UŽ 3️⃣0️⃣ ROKOV 🌊 Už 30 rokov sprevádza naše m…

PREČÍTAJTE SI NAJNOVŠIU OBRANU – MESAČNÍK, KTORÝ INFORMUJE O VOJENSKEJ TEMATIKE UŽ 3️⃣0️⃣ ROKOV

🌊 Už 30 rokov sprevádza naše ministerstvo aj rezortný časopis OBRANA, ktorý v aktuálnom čísle prináša na titulnej strane vôbec po prvýkrát záber slovenských vojakov na vlnách Atlantiku.

🪖 Ich výcvik v studených severských vodách je jednou z tém najnovšieho čísla, v ktorom sa tiež dočítate o dobrovoľnej vojenskej príprave, účasti našich vojakov na medzinárodnej vojenskej púti na svätú horu Grabarka v Poľsku, bojových streľbách českých a slovenských mínometov, či letnom detskom tábore organizovanom vojenskými policajtmi a príslušníkmi prešovského vrtuľníkového krídla.

🇸🇰 V ťažiskovej rubrike Téma na šiestich stranách hľadáme a analyzujeme benefity vojenskej profesie a chýbať nebude ani hlavný rozhovor čísla, v ktorom sa rozprávame s hlavnou veliteľkou OS SR, prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou.

👌🏻 Spolu s tradičnými rubrikami je aktuálne číslo opäť plné zaujímavého čítania, ktoré určite obohatí vaše znalosti zo sveta za kasárenskými múrmi.

📖 Septembrovú Obranu si môžete prečítať aj online v našom archíve: https://www.mosr.sk/obrana/

#mosr #ossr #obrana #casopis #rezort

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.