Pri SNP 2 sa odpad po testovaní zvážal do spaľovne, dnes končí na skládkach komunálneho odpadu Verejnosť denne počúva, že by sm…

Pri SNP 2 sa odpad po testovaní zvážal do spaľovne, dnes končí na skládkach komunálneho odpadu

Verejnosť denne počúva, že by sme sa mali očkovať, len málokto si uvedomuje, že skôr ako sa rozhodne ísť občan na očkovanie, tak sa zvykne ešte dať aj otestovať alebo si dá zmerať protilátky. Či už samotestom, ktorý je dostupný v lekárni, alebo v testovacom mieste. Tak isto sú nariadené rúška alebo respirátory vo vnútorných priestoroch, obchodných centrách, vlastne všade, kde prichádzame do styku s inými osobami. Keď sa ale prejdete po parkoviskách pri obchodných centrách, alebo aj po uliciach, na chodníkoch sa povaľuje množstvo týchto respirátorov a rúšok, a nik si vlastne neuvedomuje, že je to kontaminovaný odpad, ktorý by mal byť odborne znehodnotený. Tvárime sa, akí sme ekológovia a beháme po ekologických konferenciách, a pritom doslova expanziu kontaminovaného odpadu si bez mihnutia oka zvážame s komunálnym odpadom na skládky. Časom sa tento odpad rozloží a vsiakne do podzemných vôd, kde takto nepriamo a nevedomo pripravujeme jedného dňa možno ďalšiu epidémiu, alebo pandémiu pre našich potomkov.

Ako je to možné, že po celoplošnom testovaní, kde zdravotníci boli v skafandroch a vojenské autá zvážali kontaminovaný odpad vo vreciach do certifikovanej spaľovne pri Liptovskom Mikuláši na odborné spracovanie, časom sa všetka ostražitosť vytratila, a možno aj mutovanie vírusov je toho dôsledkom. Pýtame sa ministra zdravotníctva a hlavného hygienika, aké opatrenia prijali, aby sa tento kontaminovaný odpad nedostaval na skládky odpadov, kde smrteľný vírus má možnosť sa šíriť do ovzdušia a znovu sa tak dostávať medzi ľudí.
FOTO TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.