Samospráva začína s modernizáciou svetelnej signalizácie križovatiek na ceste I/66 popri Hrone | Banská Bystrica

V PONDELOK SA ZAČÍNA MODERNIZÁCIA PIATICH KRIŽOVATIEK 🚦

Námestie slobody – Cesta k Smrečine, Štefánikovo nábrežie – Kapitulská, Štefánikovo nábrežie – Národná, Štadlerovo nábrežie – Hušták a Štadlerovo nábrežie – OC Európa. Na týchto piatich svetelných križovatkách bude vybudovaný systém inteligentného riadenia dopravy podľa najmodernejších európskych kritérií.

Zhotoviteľ pristúpi k realizácii v pondelok, 20. marca 2023 v časti pri OC Terminal. Postupne bude pokračovať s prácami v smere do centra mesta až po úsek pred kruhovým objazdom pri OC Europa.

V súvislosti s realizáciou je potrebné pripraviť sa na obmedzenia, kedy semafory na jednotlivých križovatkách nebudú fungovať. Doprava bude riadená dočasným dopravným značením a v čase dopravnej špičky príslušníkmi dopravnej polície PZ SR.

Viac sa dočítate po kliknutí na odkaz⬇️

Námestie slobody – Cesta k Smrečine, Štefánikovo nábrežie – Kapitulská, Štefánikovo nábrežie – Národná, Štadlerovo nábrežie – Hušták a Štadlerovo nábrežie – OC Európa. Na týchto piatich svetelných križovatkách bude vybudovaný systém inteligentného riadenia dopr… Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *