Slovenská národná strana vyzýva opozičných poslancov Národnej rady Slovenskej republiky, aby po vyhlásení strany Sloboda a Solid…

Slovenská národná strana vyzýva opozičných poslancov Národnej rady Slovenskej republiky, aby po vyhlásení strany Sloboda a Solidarita, že nepodporí otvorenie schôdze, neasistovali súčasnej koalícii v schválení programu Národnej rady Slovenskej republiky.

V prípade, že schôdza Národnej rady Slovenskej republiky nebude otvorená a Národná rada nebude uznášaniaschopná počas 3 mesiacov, má prezidentka právo rozpustiť Národnú radu Slovenskej republiky. Je to jediná legitímna cesta k predčasným parlamentným voľbám vzhľadom na to, že došlo opätovne k zmareniu referenda. Ak niektorý z poslancov podporí schválenie programu a otvorenie schôdze Národnej rady Slovenskej republiky, reálne sa ukáže, kto chce vládnuť spoločne s Matovičom, Kollárom a Remišovou.

Je to jedinečná príležitosť zastaviť súčasnú vládu. Je to jedinečná príležitosť novými parlamentnými voľbami dosiahnuť zmenu politického usporiadania. Sloboda a Solidarita hodila rukavicu, ktorá sa nesmie odmietnuť. Veríme, že poslanci v Národnej rade Slovenskej republiky v opozícii pochopili odkaz strany Sloboda a Solidarita, že je potrebné začať “hru” o rozpustenie parlamentu.
FOTO TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.